Nana Yeni Bir Dizide Kadın Başrol Karakteri Canlandıracak

  Rüzgar Esintisi   |     21-12-2018, 17:22

'After School' grubundan Nana, OCN’in "Blue Eyes" adlı yeni dizisinde rol alacak.

21 Aralık’ta, OCN’den bir kaynak, Nana’nın dizide kadın başrol karakteri canlandıracağını doğruladı.

Dizi, öldürmek zorunda olan bir adam ile o adamı yakalamak zorunda olan bir kadının etrafında dönecek. Adam ailesini bulmak için bir katil olur. Kadın ise ölen sevgilisinin intikamını almak için adamın peşine düşer. Dahası, onların arkasından intikam almak için koşan gizemli bir figür vardır.

Nana dizide bir dedektif olan Do Hyun-Jin karakterini canlandıracak. Yetimhaneye terk edilmiş olması, hiçbir zaman onun yakasını bırakmamıştır. Bu yüzden sorunlu bir geçişe sahiptir. Polis akademisinden birincilikle mezun olur ve Seul’deki bir karakolda dedektif olarak çalışmaya başlar. Bir gün, ani bir şekilde muhabir olan sevgilisi ölür. Ölen sevgilisinin arkasındaki gerçekleri araştırırken kendini adeta dipsiz bir kuyunun içinde bulur.

Bu arada, Jang Ki-Yong’a dizide erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Oyuncunun hâlâ teklifi değerlendirmekte olduğu bildirildi.

İlgili Haber: Jang Ki-Yong Yeni Bir Dizide Bir Katili Canlandırabilir

Dizinin ilk bölümünün Şubat 2019’da yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…