Yu Jun-Sang’ın Yer Aldığı "Liver or Die" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı ve Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     27-12-2018, 14:20

Ana kadrosunda Yu Jun-Sang, Oh Ji-Ho, Jeon Hye-Bin, Lee Si-Young ve Lee Chang-Yeob’un yer aldığı "Liver or Die" ("What’s the Problem, Poong Sang?") dizisinin ikinci fragmanı ve ikinci afişi yayımlandı.

Dizi, her zaman başkaları için yaşamış ve hayatı boyunca kendi için hiçbir şey yapmamış olan orta yaşlı yalnız bir adamın etrafında dönmektedir. Lee Poong-Sang (Yu Jun-Sang) ebeveynlerini kaybettikten sonra dört küçük kardeşi ile ilgilenmek zorunda kalmıştır. Kardeşleri birer yetişkin olmasına rağmen hâlâ onları koruyup gözetmeye çalışmaktadır.

Oh Ji-Ho, Jeon Hye-Bin, Lee Si-Young ve Lee Chang-Yeob dizide Lee Poong-Sang’ın (Yu Jun-Sang) kardeşlerini canlandırmaktadır.

Dizinin senaristliğini "Wang's Family" ve "Our Gab-Soon" dizilerini kaleme alan Moon Young-Nam yapmaktadır. Senarist Moon Young-Nam, "Wang's Family" dizisi ile 'En İyi Senaryo Ödülü'ne layık görülmüştü.

Dizinin ilk bölümünün 9 Ocak 2019 tarihinde yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…