Kwak Dong-Yeon Beyzbol Konulu Yeni Bir Filmde Yer Alacak

  Hamlet   |     4-01-2019, 15:52

Oyuncu Kwak Dong-Yeon "Baseball Girl" adlı yeni bir filmde rol alacak.

"Baseball Girl", Kore Film Sanatları Akademisi (KAFA)’nin ileri düzey film kursunun bir parçası olacak. Filmin başrolünde Lee Joo-Young yer almaktadır. Lee Joo-Young filmde Joo Soo-In karakterini canlandırmaktadır. Soo-In, sadece erkeklerden oluşan bir takımda profesyonel bir beyzbol oyuncusu olmak için engelleri aşmaya çalışan bir lise öğrencisidir.

Kwak Dong-Yeon filmde Joo Soo-In’in (Lee Joo-Young) çocukluk arkadaşı olan Lee Jung-Ho karakterini canlandırmaktadır. Profesyonel bir beyzbol oyuncusudur. Yetenekleri ile genç yaştan beri adından söz ettirmektedir. Hem sahada arkadaş canlısı bir rakip hem de Soo-In’in profesyonel bir beyzbol oyuncusu olma yolunda onu cesaretlendiren iyi bir arkadaştır.

Kwak Dong-Yeon, şuanda SBS’in "My Strange Hero" dizisinde Oh Se-Ho karakterini canlandırmaktadır.

"Baseball Girl" filminin bu yıl Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…