Ju Ji-Hoon ve Ha Jung-Woo Yeni Bir Film İle Tekrar Bir Araya Gelebilir

  Hamlet   |     8-01-2019, 14:57

Ju Ji-Hoon’a, başrolünde Ha Jung-Woo’nun yer aldığı "Kidnapping" adlı yeni bir filmde rol alması için teklif götürüldü.

8 Ocak’ta, konu ile ilgili KeyEast Entertainment’ın yaptığı açıklamada, Ju Ji-Hoon’un teklifi aldığını doğruladı ve oyuncunun teklifi değerlendirme aşamasında olduğunu bildirdi.

"Kidnapping" filminin yönetmen koltuğunda "The Tunnel" ve "A Hard Day" filmlerini yöneten Kim Sung-Hoon oturmaktadır. Kim Sung-Hoon, "A Hard Day" filmi ile iki kez 'En İyi Yönetmen Ödülü’ne layık görülmüştür. Ayrıca yönetmen Kim Sung-Hoon yakında yayımlanmaya başlayacak olan "Kingdom" dizisinin yönetmenliğini yapmıştır ve bu dizide Ju Ji-Hoon ile beraber çalışmıştır.

Film, 1986 yılında Lübnan'ın başkenti Beyrut'taki bir diplomatın kaçırılmasını anlatan gerçek bir hikâyeye dayanmaktadır.

Ju Ji-Hoon eğer teklifi kabul ederse, o ve Ha Jung-Woo "Along With the Gods: The Last 49 Days" ve "Along With the Gods: The Two Worlds" filmlerinin ardından tekrar bir araya gelmiş olacak. Ayrıca, Ju Ji-Hoon'u rol için Ha Jung-Woo’nun önerdiği bildirildi.

"Kidnapping" filminin çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…