Junho’nun "Confession" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     9-01-2019, 15:09

'2PM' grubundan Junho, "Confession" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandıracak.

Geçtiğimiz aylarda Junho’ya "Confession" dizisinden teklif götürüldüğü doğrulanmıştı.

İlgili Haber: Junho’ya Yeni Bir Diziden Teklif Götürüldü

Dizi, bir kişinin aynı suçtan dolayı iki kere yargılanmasına izin vermeyen 'non bis in idem' prensibini (latince hukuk terimi) içeren bir dava ile ilgilidir.

Junho dizide bir avukat olan Choi Do-Hyun karakterini canlandıracak. Çocukluğunu kronik bir kalp hastalığı ile savaşarak, hastanelerde geçirmiştir. Bir gün, kalp nakli olma fırsatı yakalar ve başarlı bir ameliyat geçirir. Ancak, bu ameliyatın hemen sonrasında babası cinayetle suçlanarak ölüm cezasına mahkûm edilir. Babasının masumiyetini kanıtlamak ve davayı araştırabilmek için bir avukat olmaya karar verir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Emergency Man and Woman", "My Beautiful Bride", "On the Way to the Airport", "Chicago Typewriter" ve "Mother" dizilerinin yönetmeni Kim Cheol-Kyu oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…