"Hit and Run" Filminin Yeni Bir Afişi ve Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     13-01-2019, 18:48

Ana kadrosunda Gong Hyo-Jin, Ryoo Joon-Yeol ve Jo Jung-Suk’un yer aldığı "Hit and Run" filminin yeni bir afişi ve dördüncü fragmanı yayımlandı.

Film, sadece vur-kaç davaları ile ilgilenen bir polis departmanın etrafında dönmektedir. Eun Shi-Yeon (Gong Hyo-Jin) bir polis memurudur. Rütbesi düşürülerek bölgesel soruşturma biriminden vur-kaç soruşturma birimine atanır. Eun Shi-Yeon ekibinin diğer üyeleri Seo Min-Jae (Ryoo Joon-Yeol) ve Woo Sun-Young (Jeon Hye-Jin) ile beraber hız ve otomobil çılgınlığı ile suç işleyen Jung Jae-Cheol’un (Jo Jung-Suk) peşine düşer. Jung Jae-Cheol, eski bir Formula 1 yarışçısıdır ve emekli olmuştur. Şimdilerde ise bir iş adamı olarak çalışmaktadır.

Filmin yönetmenliğini adını "Psychometry" ve "Coin Locker Girl" filmleri ile duyurmuş olan Han Jun-Hee yapmaktadır. Han Jun-Hee "Psychometry" ve "Coin Locker Girl" filmlerinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapmıştır. "Coin Locker Girl filmi ile 'En İyi Yeni Yönetmen Ödülü'ne layık görülmüştür.

Bu arada, Gong Hyo-Jin ve Jo Jung-Suk daha önce, "Jealousy Incarnate" dizisinde beraber rol alıştı.

Filmin Ocak 2019’da, Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…