Son Ye-Jin ve Jung Hae-In Yeni Bir Dizide Tekrar Bir Çifti Canlandırabilir

  Rüzgar Esintisi   |     14-01-2019, 16:13

Son Ye-Jin ve Jung Hae-In, "Something in the Rain"in ("Pretty Noona Who Buys Me Food") hem yönetmeni hem de senaristi ile yeni bir dizide tekrar birlikte çalışabilirler.

14 Ocak’ta, her iki oyucunun ajansı, oyuncusunun MBC’nin "Spring Night" adlı yeni bir dizide başrol karakteri canlandırması için teklif aldığını doğruladı.

Melodram-romantik türündeki "Spring Night", evleneceklerine dair dedikodular ortaya çıktıkça, ilişkileri yepyeni bir boyut kazanan ve bundan dolayı ilişkilerini tekrar gözden geçiren bir çiftin etrafında dönecek.

Son Ye-Jin eğer teklifi kabul ederse dizide yerel bir kütüphaneci olan Lee Jung-In karakterini canlandıracak.

"Spring Night" dizisinin yönetmeni An Pan-Seok, senaristi Kim Eun, Son Ye-Jin ve Jung Hae-In daha önce "Something in the Rain" dizisinde beraber çalışmışlardı. Ayrıca Yönetmen An Pan-Seok "Secret Love Affair" ve "Heard It Through the Grapevine" dizilerinin yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…