"Touch Your Heart" Dizisinin Yeni Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     15-01-2019, 14:14

Başrollerini Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na'nın paylaştığı, tvN’in "Touch Your Heart" adlı yeni dizisinin grup afişi ve 6 karakter afişi yayımlandı.

Dizi, bir avukat olan Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile ünlü bir kadın oyuncu olan Oh Yeon-Soo’nun (Yoo In-Na) arasındaki romantik hikâyeyi konu almaktadır. Bir şirket sahibi ailenin oğlu ile adı bir skandala karışan Yeon-Soo’nun hayatı dibe vurmaya başlar. Ancak berbat olan imajını tekrar düzeltmeye ve ünlü bir senaristtin yeni bir dizisinde rol almaya kararlıdır. Ancak berbat bir oyunculuğu vardır. Bu yüzden, karakterine daha iyi bürünebilmek için bir avukatın yanında sekreter olarak çalışmak zorunda kalır. Böylece daha iyi bir oyunculuk sergileyip, izleyicinin gönlünü almayı planlamaktadır. Bu arada dizi, Koreli yazar Yegeo tarafından kaleme alınan "Reach of Sincerity" adlı bir web romandan uyarlamadır.

Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na yanı sıra yayımlanan afişlerde, Oh Jung-Se, Shim Hyung-Tak, Kim Hee-Jung, Park Kyung-Hye, Jang So-Yeon ve Park Ji-Hwan yer almaktadır.

Grup afişinin sloganı olarak, "Merhaba! Ne güzel, ilk kez işe gelmek için mükemmel bir gün."  yazmaktadır.

Lee Dong-Wook dizide bir hukuk firmasında avukatlık yapan Kwon Jung-Rok karakterini canlandırmaktadır. Huysuz, kibirli ve soğuk kalpli birisidir. Onun karakter afişinde, "Sana tek bir şans vereceğim. Sekreterim olarak düzgün çalışma şansı."  yazmaktadır.

Yoo In-Na dizide popüler bir oyuncu olan Oh Yoon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Güzel görünümü ile ünlüdür. Ancak oyunculuk konusunda berbattır. Onun karakter afişinde, "Kim olduğumu biliyorsun, değil mi? Ben Oh Yoon-Seo’yum. Bir kraliçeyim. Senin ve evrenin kraliçesiyim."  yazmaktadır.

Oh Jung-Se dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasının müdürü olan Yeon Joon-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Oh Yoon-Seo’nun (Yoo In-Na) sadık bir hayranıdır.

Son Sung-Yoon dizide bir savcı olan Yoo Yeo-Reum karakterini canlandırmaktadır. Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) ilk aşkıdır. Onun karakter afişinde, "Başarılı olmak için ayağıma gelen bu fırsatı geri çevirmeyeceğim."  yazmaktadır.

Shim Hyung-Tak dizide bir boşanma avukatı olan Choi Yoon-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Kwon Jung-Rok (Lee Dong-Wook) ile aynı hukuk firmasında çalışmaktadır. Onun karakter afişinde, "narsisistik anna kuzusu avukat"  yazmaktadır.

Park Kyung-Hye dizide bir avukat olan Dan Moon-Hee karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "şıp sevdi olan çekingen avukat"  yazmaktadır.

Kim Hee-Jung dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasında çalışan Kim Hae-Young karakterini canlandırmaktadır. Onun karakter afişinde, "dedikoducu kız"  yazmaktadır.

Jang So-Yeon dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasında kıdemli sekreter olarak çalışan Yang Eun-Ji karakterini canlandırmaktadır. Park Ji-Hwan dizide Kwon Jung-Rok’un (Lee Dong-Wook) çalıştığı hukuk firmasında ofis müdürü olarak çalışan Lee Doo-Sub karakterini canlandırmaktadır. Jang So-Yeon ve Park Ji-Hwan'ın yayımlanan grup afişinde ikisinin arasında romantik bir ilişki yaşanacağına işaret edilmektedir.

Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na daha önce "Goblin" dizisinde bir çifti canlandırmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Let’s Eat", "Let’s Eat 2", "Let's Fight Ghost", "Because This Is My First Life" ve "What’s Wrong with Secretary Kim" dizilerinin yönetmeni Park Joon-Hwa oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 30 Ocak'ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…