Nara "Doctor Prisoner" Dizisinde Namkoong Min’e Eşlik Edecek

  Rüzgar Esintisi   |     15-01-2019, 14:38

'Hello Venus' grubundan Nara, KBS2’nun "Doctor Prisoner" adlı yeni dizisinde kadın başrol karakteri canlandıracak.

15 Ocak’ta, dizinin yapımcısı, Nara’nın dizide rol alacağını doğruladı.

Dizi, başına gelen bazı talihsiz olaylardan sonra çalıştığı hastaneden ayrılmak zorunda kalan başarılı bir doktorun (Namkoong Min) etrafında dönmektedir. Bir hapishanenin başhekimi olarak çalışmaya başlar.

Nara dizide bir psikiyatrist olan Han So-Geum karakterini canlandıracak. Sıcak kalpli birisidir. Bir hastanede çalışmasının yanı sıra Na Yi-Je’nin (Namkoong Min) başhekimi olduğu hapishanede gönüllü olarak hizmet vermektedir.

Dizinin yönetmen koltuğunda "The Iron Empress", "Sungkyunkwan Scandal", "Assembly" ve "The Gentlemen of Wolgyesu Tailor Shop" dizilerinin yönetmeni Hwang In-Hyuk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Inspiring Generation" dizisinin kaleme alan Park Kye-Ok yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mart ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…