"Signal" Dizisinin 2. Sezonu Bu Yıl Yayımlanabilir

  Rüzgar Esintisi   |     31-01-2019, 13:09

tvN’in hit dizisi "Signal"in senaristti Kim Eun-Hee, dizinin 2. sezonunu bu yıl izleyicisiyle buluşturmayı planlıyor.

30 Ocak’ta, Senarist Kim Eun-Hee verdiği bir röportajda şunları söyledi: "Eğer bu yıl yerli dizilerle geri dönüş yaparsam bunun "Signal 2" olmasını isterim… Şuanda sözlerime dikkat etmeye çalışıyorum. Ancak ["Signal 2"nun] bu yıl yayımlanabilmesini umut ediyorum."

"Herkesin ihtiyaçları düzenlenecek ve oyuncuların programlarında yer açması gerekecek. Bu zor olabilir. Ancak "Signal" dizisinin 2. sezonunun bu yıla yetişmesini umut ettiğim doğrudur. Ayrıca Yönetmen Kim Won-Suk, dizinin 2. sezonunu bu yıl yayımlanırsa bunun daha anlamlı olacağını söyledi."

2016 yılında yayımlanan "Signal" dizisi, günümüzde yaşayan bir dedektif ve geçmişte yaşayan bir dedektifin telsiz yolu ile iletişim kurarak uzun zamandır çözülememiş davaları çözmesini konu almıştı. Ayrıca dizi son bölümüne kadar yüksek kalitesini koruyan iyi yapım olarak övülmüştü.

"Signal" dizisinin final bölümü yeni bir sezona açık kapı bırakarak gizemli bir notla sona ermişti.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…