"Save Me" Dizisinin 2. Sezonu Bu Yıl Yayımlanacak

  Maysa   |     31-01-2019, 13:00

OCN, "Save Me" dizisinin 2. sezonunun bu yıl yayımlanacağını doğruladı.

30 Ocak’ta, OCN’in yayımladığı yeni sezon dizileri fragmanında "Save Me 2" dizisi de yer aldı. Yayımlanan bu fragmanda OCN, 2019 yılında yayımlanacağı kesinleşmiş dizileri duyurdu.

2017 yapımı "Save Me" dizisinin ana kadrosunda Seo Ye-Ji, Taecyeon, Woo Do-Hwan, Cho Seong-Ha, Lee David ve Jo Jae-Yun yer aldı. Dizi, insanların dini duygularını sömüren dini bir tarikat ile olan mücadeleyi konu almıştı.

Ancak, dizinin 2. sezonunun oyuncu kadrosu, konusu ve kesin yayın tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı.

"Save Me 2" dizisinin yönetmen koltuğunda 2018 yapımı "Door Lock" filminin yönetmeni  Lee Kwon oturacak.

Ayrıca yayımlanan yeni sezon dizileri fragmanında, "Trap", "Possessed", "Kill It" ("Blue Eyes" eski adı), "Voice 3", "Watcher" ve "Strangers from Hell" dizilerine yer verildi.

Söz konusu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…