Park Bo-Gum "Seo Bok" Filminde Gong Yoo’ya Eşlik Edebilir

  Hamlet   |     7-02-2019, 14:45

Oyuncu Park Bo-Gum üç yılın ardından bir filmde rol alabilir.

7 Şubat’ta, Park Bo-Gum’un temsilcisi, oyuncunun "Seo Bok" filminde yer alması için teklif aldığını ve olumlu bir şekilde bu teklifi incelediğini doğruladı.

Park Bo-Gum eğer teklifi kabul ederse filmde bir klon olan Seo Bok karakterini canlandıracak.

Film, dünyanın ilk insan klonu olan 'Seo Bok'u ele geçirerek, sonsuz yaşamın sırrını çözmeye çalışan birçok güç sahibi insanın mücadelesini anlatmaktadır. Gong Yoo filmde eski istihbarat ajanı Ki-Hun karakterini canlandırmaktadır. Kendisini 'Seo Bok'u ele geçirme mücadelesinin tam ortasında bulur.

Ayrıca film, Çin klasiği olan "Xu Fu" adlı bir hikâyenin, modern hayata uyarlanmış halidir.

Filmin yönetmen koltuğunda "Architecture 101" filminin yönetmeni Lee Yong-Joo oturmaktadır.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…