"The Last Empress" Dizisi 4 Bölüm Uzatıldı

  Maysa   |     11-02-2019, 16:55

Başrollerini Jang Na-Ra ve Choi Jin-Hyuk’un paylaştığı SBS’in popüler dizisi "The Last Empress"in 4 bölüm uzatıldığı açıklandı.

Reyting oranları oldukça yüksek olan dizinin daha iyi bir şekilde final yapabilmesi için dizinin yapım personeli diziyi uzatmaya karar verdi.

Alınan bu kararla dizi 48 bölümden 52 bölüme çıkartılmış oldu. Daha önce dizinin final bölümünün 14 Şubat’ta yayımlanması planlanılıyordu. Ancak dizi 4 bölüm daha uzatıldığı için 21 Şubat’ta final bölümü yayımlanacak.

"The Last Empress" dizisi final yaptıktan sonra yerine, Çarşamba & Perşembe dizi kuşağında yer alacak olan "Big Issue" dizisinin ilk bölüm tarihi de böylece ertelenmiş oldu. "Big Issue" dizisinin ilk bölümü 6 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…