Jang Na-Ra ve Lee Sang-Yoon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     18-02-2019, 13:36

Jang Na-Ra ve Lee Sang-Yoon SBS’in "VIP" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

18 Şubat’ta, Jang Na-Ra’nın ajansı, söz konusu diziden teklif aldıklarını ve oyuncunun şuanda bu teklifi değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, çalışan kadınların çektiği sıkıntıları, düştüklerinde tekrar ayağa kalkarak ilerlemek için çaba göstermelerini ve tüm bunlarla olgunlaşmalarını konu alacak.

Jang Na-Ra eğer teklifi kabul ederse dizide evli bir kadın olan Na Jung-Sun karakterini canlandıracak. Pratik bir zekâya ve parlak bir kişiliğe sahiptir. Ancak herkesten sakladığı acı bir sırrı vardır.

Geçtiğimiz günlerde dizide erkek başrol karakteri canlandırması için Lee Sang-Yoon’a teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Lee Sang-Yoon eğer teklifi kabul ederse dizide Na Jung-Sun’un eşi olan Park Sung-Joon karakterini canlandıracak.

Dizinin ilk bölümünün Ağustos'ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…