Kang Ha-Neul ve Gong Hyo-Jin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     18-02-2019, 14:06

Mayıs ayında askerden terhis olacak olan Kang Ha-Neul’a KBS’in "When the Camellia Blooms" dizisinde erkek başrol karakteri canlandırması için teklif götürüldü.

18 Şubat’ta, Kang Ha-Neul’un ajansı, SEM Company, söz konusu diziden teklif aldıklarını doğruladı ve oyuncunun şuanda teklifi incelediğini, hiçbir şeyin kesinleşmediğini bildirdi.

Romantik-komedi-gerilim türündeki "When the Camellia Blooms", iyi bir adam, kötü bir adam ve ucuz bir adam ile karşılaşmasının ardından hayatı altüst olan Dong-Baek’in etrafında dönecek. Dizinin senaristliğini "Fight for My Way" dizisini kaleme Im Sang-Choon yapmaktadır ve dizinin yönetmen koltuğunda "Are You Human?", "Uncontrollably Fond", "Don't Look Back : The Legend of Orpheus" (bilinen adı ile "Shark") ve "Bridal Mask" dizilerinin yönetmeni Cha Young-Hoon oturmaktadır. Ayrıca Senarist Im Sang-Choon ve Yönetmen Cha Young-Hoon "Becky's Back" mini dizisinde beraber çalışmışlardı.

Geçtiğimiz yılın Eylül ayında, Gong Hyo-Jin’e dizide kadın başrol karakteri canlandırması için teklif götürülmüştü. Gong Hyo-Jin eğer teklifi kabul ederse dizide adı 'Kamelya' anlamına gelen Dong-Baek karakterini canlandıracak. Yetim ve bekâr bir annedir. 'Camellia' adında bir bar işletmektedir. Kang Ha-Neul eğer teklifi kabul ederse dizide bir polis memuru olan Yong-Shik karakterini canlandıracak. Basit bir kırsal kesim adamıdır. Dürüst ve toy birisidir. O, Dong-Baek’e âşıktır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…