Jung Il-Woo, Lee Min-Ho İle Uzun Süreden Beri Devam Eden Arkadaşlıklarından Bahsetti

  Maysa   |     18-02-2019, 15:51

17 Şubat’ta, Jung Il-Woo SBS’in "My Ugly Duckling" adlı programına katıldı.

Programda, Jung Il-Woo yakın arkadaşı olan Lee Min-Ho’dan bahsetti: "Lee Min-Ho benim en yakın arkadaşım ve onunla okul yıllarından beri arkadaşız."

"Fakat biz birbirimizin tam zıt özelliklere ve zevklere sahibiz. Sahip olduğumuz tek bir ortak noktamız var, o da yemek zevkimiz. Zamanla birbirinizin farklılıklarına saygı duymayı öğrendik. Diğer kişi beğeniyorsa sevmediğimiz şeylere katlanıyoruz."

"En ortak noktamız, ikimizin de iyi birer içici olmaması. Hiç içemez ve sadece ben son zamanlarda içmeye başladım. Buluştuğumuzda sadece kafelere gidip kahve içeriz. Bugünlerde sadece birkaç bardak içebiliyorum."

Jung Il-Woo daha sonra nasıl uzlaşmayı başardıklarını anlattı: "Gençken zaman zaman, 'Neden böyle düşünüyor?' ve 'Neden benimle aynı fikirde değil?' diye düşünürdüm. 30’lu yaşlarımızı geçtikten sonra birbirimize saygı duymayı öğrendik. Ben farklılıklarımızdan dolayı yakınlaştığımızı düşünüyorum."

"Lisedeyken benim okulumun yanındaki okuldaydı ve öğrenciler arasında oldukça popüler birisiydi. İyi görünümü ile tanınıyordu. Bu yüzden daha onunla tanışmadan önce onun methini duydum. İlk tanıştığımızda sanki ışıl ışıl parlıyor gibiydi. Aynı okulda okumadık ama ortak arkadaşımızın aracılığı ile tanıştık."

Jung Il-Woo ve Lee Min-Ho 1987 doğumludur. Ortaokul ve lise yıllarında aynı mahallede yaşamışlardır. 2006 yılında, ikisi de aynı araçtayken geçirdikleri bir trafik kazası sonrasında her ikisinde yaralanmıştır.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…