Kim You-Jung Yeni Bir Filmde Rol Alabilir

  Hamlet   |     19-02-2019, 13:07

Kim You-Jung, "The Eighth Night" adlı yeni bir filmde kadın başrol karakteri canlandırabilir.

18 Şubat’ta, Kim You-Jung’un ajansı, SidusHQ, konu ile ilgili şunları söyledi: "Kim You-Jung, "The Eighth Night" adlı fimde rol alması için bir teklif aldı ve şuanda teklifi inceliyor. Filmde yer alıp almayacağı henüz kesinleşmedi. Bu kendisine sunulan birçok tekliften sadece biri."

Kim You-Jung eğer teklifi kabul ederse filmde Lee Sung-Min ile beraber başrolü paylaşacak.

"The Eighth Night", geçmişte şeytan çıkarma ayinleri yapan ve üstesinden gelmenin zor olduğu bir acı ile yaşayan bir adamın etrafında dönmektedir. Bir gün, mühürlenmiş bir kötülük serbest bırakılır ve adam kötülükle yüzleşmek zorunda kalır.

Kim You-Jung’a meydana gelen kötü olay için elinde önemli bir anahtar tutan bir medyumu canlandırması için teklif götürüldü.  

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…