Song Seung-Heon Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     19-02-2019, 14:08

Song Seung-Heon, tvN’in "Great Show" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

19 Şubat’ta, Song Seung-Heon’un ajansı, Better Ent, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve teklifi şuanda olumlu bir şekilde incelediğini bildirdi.

Aile-dram-komedi-romantik türündeki dizi, Wie Dae-Han adlı bir siyasetçi ve onun problemli üç kardeşi etrafında dönmektedir.

Song Seung-Heon eğer teklifi kabul ederse dizide eski bir milletvekili olan Wie Dae-Han karakterini canlandıracak. Adı 'harika' ('great') anlamına gelmektedir. 32 yaşındayken, 19. Ulusal Meclis’e milletvekili olarak girmiştir. Ancak 20. Genel Seçimleri kaybetti ve böylece sadece bir dönem milletvekili olabildi. Seçimleri kaybetmesinden bu yana da başarısız bir siyaset kariyerine sahiptir. Pratik zekâsı, sahip olduğu ses tonu ve iyi görünümü ile yıldız bir politikacıda olması gereken her şeye sahipken onun asabi kişiliği, en kritik anlarda onu aşağı doğru çekmektedir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…