Han Sun-Hwa "Save Me" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     22-02-2019, 13:17

Han Sun-Hwa, OCN’in hit dizisi "Save Me"nin 2. sezonunda kadın başrol karakteri canlandırabilir.

22 Şubat’ta, Han Sun-Hwa’nın ajansı, Huayi Brothers, oyuncusunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve olumlu bir şekilde değerlendirdiğini bildirdi.

Han Sun-Hwa eğer teklifi kabul ederse dizide Min Chul’un ilk aşkı olan Go Eun-Ah karakterini canlandıracak.

İlk sezonu 2017 yılında yayımlanan dizi, kötü niyetli dini bir tarikatın bir kasabayı nasıl kaosa çevirdiğini konu almıştı ve dizinin başrollerini Seo Ye-Ji, '2PM' grubundan Taecyeon, Woo Do-Hwan ve Cho Seong-Ha paylaşmıştı.

Bu arada, dizide rol almaları için Esom, Cheon Ho-Jin ve Uhm Tae-Goo’ya teklif götürüldüğü daha önce açıklanmıştı.

Dizinin yönetmen koltuğunda 2018 yapımı "Door Lock" filminin yönetmeni Lee Kwon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…