Jang Ki-Yong ve Lee Da-Hee'nin "www" Dizisinde Rol Alacakları Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     26-02-2019, 14:17

Jang Ki-Yong ve Lee Da-Hee’nin tvN’in "www" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alacaklar.

26 Şubat’ta, Jang Ki-Yong ve Lee Da-Hee’nin başrolünde Lim Soo-Jung’un yer aldığı "www" dizisinde rol alacakları doğrulandı.

Dram-romantik türündeki dizi, cinsiyet ayrımcılığı ile mücadele ederek başarılı bir iş hayatına sahip olmaya çalışan ve bu yüzden bir eş veya bir anne olmaktan vazgeçen kadınlara odaklanmaktadır.

Jang Ki-Yong dizide erkek başrol karakter olan Park Mo-Gun’u canlandıracak. 20’li yaşlarında olan Park Mo-Gun, yetenekli bir bestecidir. Video oyunları için müzik besteleyen bir şirketin CEO’sudur ve aynı zamanda video oyunları için müzik bestelemektedir. Bir gün, Bae Ta-Mi (Lim Soo-Jung) ile tanışır ve onun rekabetçi ruhundan etkilenerek ona âşık olur.

Lee Da-Hee dizide yardımcı kadın oyuncu olan Cha Hyun karakterini canlandıracak. Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin rakibi olan şirkette yöneticilik yapmaktadır. Çabuk sinirlenen bir yapıya sahiptir ve eski bir judo sporcusudur. Çılgın hikâyeleri olan dizileri izlemekten hoşlanmaktadır. Eski erkek arkadaşı onu aldattığı için hiçbir zaman uzun süren bir ilişki yaşamamıştır.

Bu arada, dizinin yardımcı oyuncu kadrosuna Jeon Hye-Jin ve Ji Seung-Hyun da katıldı. Jeon Hye-Jin dizide Bae Ta-Mi’nin (Lim Soo-Jung) çalıştığı şirketin genel müdürü olan Song Ga-Kyung karakterini canlandıracak. Ji Seung-Hyun dizide Song Ga-Kyung’un eşi olan Oh Jin-Woo karakterini canlandırmaktadır. KU Group’un sahibinin oğludur.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Mr. Sunshine" dizisinin asistan yönetmeni Jung Ji-Hyun oturmaktadır. Dizinin senaristliğini ünlü senarist Kim Eun-Sook’un asistan senaristi Kwon Eun-Sol yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…