Rain Yeni Bir Hukuk Dizisinde Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     5-03-2019, 14:13

Oyuncu-şarkıcı Rain, MBC’nin "Living Two Lives Anyway" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

5 Mart’ta, Rain’in ajansı, Rain Company’den bir kaynak, oyuncunun söz konusu diziden bir teklif aldığını doğruladı ve dizinin incelediği projelerden bir tanesi olduğunu belirtti.

Dizi, geçirdiği talihsiz bir kaza sonrasında paralel bir dünyaya giren yetenekli bir avukatın etrafında dönmektedir.

Rain en son 2018 yapımı "Sketch" dizisinde rol almıştı ve erkek başrol karakterini canlandırdığı "Bicycle King Uhm Bok-Dong" filmi şuanda, Güney Kore’de, gösterimdedir.

Bu arada, geçtiğimiz günlerde, Rain’in kendisi gibi oyuncu olan eşi, Kim Tae-Hee’nin ikinci çocuklarına hamile olduğu açıklanmıştı.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…