Lee Min-Ki Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     15-03-2019, 16:24

Oyuncu Lee Min-Ki, OCN’in "Everyone’s Lies" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

15 Mart’ta, Lee Min-Ki’nin ajansı, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı ve oyuncunun bu teklifi değerlendirdiğini bildirdi.

Dizi, babasının ani ölümünden sonra kocası ortadan kaybolan bir kadının etrafında dönmektedir. Kadın kocasını bulmak için Ulusal Meclis üyesi olur ve kocasına ne olduğunu araştırmaya başlar. Bu sırada bir dedektif ile karşılaşır ve dedektifin de yardımıyla gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Heart to Heart", "Cheese in the Trap" ve "Argon" dizilerinin yönetmeni Lee Yoon-Jung oturmaktadır. Ayrıca dizinin yapımcılığını birçok başarılı yapıma imza atan Studio Dragon yapım şirketi üstlenmiştir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…