Sung Dong-Il, Ha Ji-Won ve Kim Yun-Jin Yeni Bir Filmde Beraber Rol Alacak

  Hamlet   |     19-03-2019, 14:06

Sung Dong-Il, Ha Ji-Won ve Kim Yun-Jin "Collateral" adlı yeni bir filmde başrolü paylaşacaklar.

Film, 1993 yılında ve günümüzde geçmektedir. Doo-Seok (Sung Dong-Il) 1993 yılında, Incheon’da borç tahsildarlığı yapmaktadır. Korkutucu bir görünüme sahip olmasına karşın aslında sıcak kalpli birisidir. Bir gün, borç tahsil etmek için Myung-Ja’nı (Kim Yun-Jin) görmeye gider. Beklenmedik bir şekilde, Myung-Ja, kızı Seung-Yi'yi (Park So-Yi) borcuna teminat olarak verir. Çok geçmeden de kaçak bir göçmen olan Myung-Ja Güney Kore'den sınır dışı edilir. Doo-Seok, kimsesi kalmayan Seung-Yi’yi koruması altına alır.

Ha Ji-Won filmde Seung-Yi’nin yetişkin halini canlandıracak.

Filmin yönetmen koltuğunda "Harmony" filminin yönetmeni Kang Dae-Kyu oturmaktadır. Ayrıca Yönetmen Kang Dae-Kyu ve Oyuncu Kim Yun-Jin "Harmony" filminde beraber çalışmışlardı.

Filmin çekimlerine Nisan ayında başlanacak. Ayrıca filmin bu yılın ikinci yarısında, Güney Kore’de gösterime girmesi planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…