Kam Woo-Sung ve Kim Ha-Neul Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacaklar

  Rüzgar Esintisi   |     21-03-2019, 13:15

Kam Woo-Sung ve Kim Ha-Neul, JTBC’nin "The Wind Blows" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacaklar.

Dizi, Alzheimer hastalığına yakalandığını öğrenince eşinin iyiliği için ondan boşanan bir adamın etrafında dönmektedir. Boşanan çift 6 yıl sonra tekrar karşılaşır.

Kam Woo-Sung dizide Alzheimer hastalığına yakalandığını öğrendikten sonra eşinden boşanan Do-Hoon karakterini canlandıracak.

Kim Ha-Neul dizide Do-Hoon’un (Kam Woo-Sung) boşandığı eşi Soo-Jin karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Sound of Your Heart 2", "Bel Ami", "Flower Boy Next Door" ve "Flower Boy Ramen Shop" dizilerinin yanı sıra "Lost and Found" filminin yönetmeni Jung Jung-Hwa oturmaktadır.

Dizinin senaristliğini, "Mrs. Cop" serisini kaleme alan Hwang Joo-Ha yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Mayıs ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…