"Farming Academy" Mini Dizisinin Fragmanı ve Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     27-03-2019, 15:04

Ana kadrosunda Lee Tae-Hwan, 'A Pink' grubundan Yoon Bo-Mi ve Lee Min-Ji’nin yer aldığı "Farming Academy" mini dizisinin afişi ve fragmanı yayımlandı.

Dizi, profesyonel çiftçi olmayı hayal eden bir grup gencin hayallerini, arkadaşlıklarını ve tutkularını konu almaktadır.

Lee Tae-Hwan dizide bir akademinin Gıda ve Tarım Bölümü'nde birinci sınıf öğrencisi olan Ha Joo-Suk karakterini canlandırmaktadır. Açık sözlü olduğu için bazen insanlar tarafından yanlış anlaşılsa da aslında insanları iyi gözlemleyen ve insanlara karşı düşünceli davranan sıcak kalpli birisidir.

Yoon Bo-Mi dizide Ha Joo-Suk’un (Lee Tae-Hwan) sınıf arkadaşı olan Han Byeol karakterini canlandırmaktadır. O ve Ha Joo-Suk arasında romantik bir ilişki vardır.

Lee Min-Ji dizide Ha Joo-Suk’un (Lee Tae-Hwan) sınıf arkadaşı olan Shin Yoo-Jin karakterini canlandırmaktadır. O, zeki ve veri analizinde oldukça iyi birisidir. Küçüklüğünden beri bir çiftçi olmayı hayal etmektedir.

Toplam 4 bölümden oluşacak mini dizinin ilk bölümü 30 Mart’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-fantastik türündeki "Let's Fight Ghost". Dizide bir hayalet ve hayaletleri görebilen bir insan arasındaki ilişkiyi ve aşkı anlatmaktadır. Ama sonra işler değişir ve herşey tepetaklak olur. Bakalım ne olacak hep beraber izleyip görelim. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…