Han Suk-Kyu, Kim Hyun-Joo ve Seo Kang-Joon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     8-04-2019, 14:48

Han Suk-Kyu, Kim Hyun-Joo ve Seo Kang-Joon, OCN’in "Watcher" adlı yeni dizisinin başrolünü paylaşacak.

Psikolojik gerilim türündeki dizi, trajik bir olay yüzünden hayatları mahvolan üç kişinin etrafında dönmektedir. Bu üç kişi, yolsuzluk olaylarına karışan polisleri bulmak için kurulan bir soruşturma ekibinin üyesi olur ve böylece hayatlarını mahveden trajik olayın perde arkasını gün yüzünde çıkarmak için birlikte çalışmaya başlar.

Han Suk-Kyu dizide elit bir dedektif olan Do Chi-Gwang karakterini canlandıracak. Suçluları yakalamaktan gurur duyan, son derece dikkatli ve akıllı birisidir. Bir dizi davadan sonra, polislerin karıştığı yolsuzluk davalarının aslında küçümsenmemesi gerektiğini anlar. Bu yüzden, bu tip davaları soruşturan içişleri soruşturma ekibinin şefi olur.

Kim Hyun-Joo dizide popüler bir avukat olan Han Tae-Joo karakterini canlandıracak. Polis akademisinden mezun olduktan sonra bir savcı olmaya karar verir. Bir gün, savcı olarak aldığı bir davada, kendisini karmaşık bir olayın içerisinde bulur ve hayatı büyük bir tehlikeye girer. Ancak hayatta kalmayı başarır. O olaydan sonra savcılığı bırakarak kendi hukuk bürosunu açar ve avukatlık yapmaya başlar. Do Chi-Gwang (Han Suk-Kyu) ve Kim Young-Koon (Seo Kang-Joon) ile tanıştan sonra içişleri soruşturma ekibine katılır.

Seo Kang-Joon dizide bir polis memuru olan Kim Young-Koon karakterini canlandıracak. Mobil devriye ekibinin bir üyesidir. Soğuk kalpli bir insan gibi görünmesine karşın aslında oldukça sıcak kalpli, duygularını belli etmeyen bir insandır. Diğer insanlarla yakın bir ilişki kurmaktan kaçınmaktadır. Bir gün, unutmaya çalıştığı trajik bir olayla ilgisi olan Do Chi-Gwang (Han Suk-Kyu) ile karşılaşır. Bu trajik olayı unutup kaçmaya çalışmaktan vazgeçer. Böylece Do Chi-Gwang ile tanışmak ve bu trajik olayın arkasındaki gerçeği bulmak için içişleri soruşturma ekibine katılır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Rooftop Prince", "Mrs. Cop", "Stranger", "Memories of the Alhambra" dizilerinin yönetmeni Ahn Gil-Ho oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Spy" ve "The Good Wife" dizilerini kaleme alan Han Sang-Woon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…