"The Secret Life of My Secretary" Dizinin Yeni Bir Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     25-04-2019, 12:29

Başrolünü Kim Young-Kwang ve Jin Ki-Joo’nun paylaştığı "The Secret Life of My Secretary" dizisinin grup afişi yayımlandı.

Dizi, soğuk kalpli bir adam (Kim Young-Kwang) ile onun sıcak kalpli sekreteri (Jin Ki-Joo) arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.

Kim Young-Kwang dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette yönetici olarak çalışan Do Min-Ik karakterini canlandırmaktadır. İşinde oldukça başarılıdır. Ancak huysuz birisidir. Sekreteri olmadan gittiği tek yer vardır, orası da tuvalettir. Elleri ve ayakları sanki sadece süs niyetine oradaymış gibidir ve vücudunda kullandığı tek yer ağzıdır. O da sekreterine seslenmek içindir.  

Jin Ki-Joo dizide Do Min-Ik’in (Kim Young-Kwang) sekreteri olan Jung Gal-Hee karakterini canlandırmaktadır. Min-Ik’in kendisinden istediği gereksiz görevleri gıkını çıkarmadan yerine getirmektedir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda Kim Jae-Kyung ve Koo Ja-Sung yer almaktadır.

Kim Jae-Kyung dizide 'Cine Park' adlı bir film yapım şirketinin CEO’su olan Veronica Park karakterini canlandırmaktadır. İşinde başarlı bir isimdir. Ancak kişisel hayatında oldukça küstah ve pasaklı birisidir.

Koo Ja-Sung dizide 'T&T Mobile Media' adlı bir şirkette 2. Ekip şefi olarak çalışan Ki Dae-Joo karakterini canlandırmaktadır. Do Min-Ik’in (Kim Young-Kwang) en yakın arkadaşıdır.

Yayımlanan afişin slogan olarak şunlar yazmaktadır: "Gerçek senle tanıştığım an."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Entertainer" ve "Judge vs. Judge" dizilerinin yönetmeni Lee Gwang-Young oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Divorce Lawyer in Love" ve "Queen of Ring" dizilerini kaleme alan Kim A-Jung yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 6 Mayıs’ta yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…