Oh Yeon-Seo ve Ahn Jae-Hyun Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     13-05-2019, 14:26

Oh Yeon-Seo ve Ahn Jae-Hyun, MBC’nin "People with Flaws" adlı yeni dizisinde başrolü paylaşacak.

Romantik-komedi türündeki dizi, yakışıklı erkeklerden nefret eden bir kadın ile insanların görünümlerine takıntılı olan bir adamın etrafında dönmektedir. İkili, zamanla insanlara karşı olan ön yargılarının üstesinden gelmeyi öğrenir.

Oh Yeon-Seo dizide bir lisede sözleşmeli beden eğitimi öğretmeni ve atletizm antrenörü olan Joo Seo-Yeon karakterini canlandıracak. Onun idael tipi iyi bir görünüme sahip olmayan erkeklerdir.

Ahn Jae-Hyun dizide Lee Kang-Woo karakterini canlandıracak. Geçmişte iyi bir görünüme sahip olmadığı için terk edildiğinden beri dış görünüş konusunda takıntılıdır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My First First Love", "My Sassy Girl", "Yongpal" ve "Modern Farmer" dizilerinin yönetmeni Oh Jin-Suk oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın Kasım ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…