"Arthdal Chronicles" Dizisinin Yeni Karakter Fragmanları ve Yeni Bir Afişi Yayımlandı

  Maysa   |     20-05-2019, 15:01

tvN'in "Arthdal Chronicles" adlı dizisinden Kim Ji-Won ve Kim Ok-Vin'in karakter fragmanları ve ikinci afişi yayımlandı.

Dizi, Antik Çağ döneminde, Arthdal adlı kurgusal bir diyarda geçmektedir. Bir gün, kaderinde Arthdal’ın sonunu getirmek olan bir çocuk (Song Joong-Ki) dünyaya gelir.

Kim Ji-Won dizide Eun-Sum (Song Joong-Ki) ile aynı kaderle doğan Tan-Ya karakterini canlandırmaktadır. Wahan Kabilesinin varisidir. Onun yayımlanan karakter fragmanında, Kim Ji-Won'in şu sözleri duyulur: "Ben Wahan Kabilesi'nden Tan-Ya, seni lanetleyeceğim."  Ardından Jang Dong-Gun şunları söyler: "Hepsini öldüreceğim."  Fragman Kim Ji-Won'un şu sözleri ile son bulur: "Eğer ölürsem, o çocuk da ölecek"

Kim Ok-Vin dizide bir kabile liderinin kızı olan Taealha karakterini canlandırmaktadır. Güçlü ve hırslı bir kişiliğe sahiptir. Onun yayımlanan karakter fragmanı Kim Ok-Vin'in şu sözleri ile son bulmaktadır: "Hedefim Arthdal'ı ayağımın altına almak."

Bu arada dizi, her biri 6 bölüm içeren 3 parttan oluşacak. İlk iki part art arda yayımlanacak. Ancak dizinin 3. partı 2019 yılının sonlarına doğru yayımlanacak.

Yayımlanan afişin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Part 1: Kehanetin Çocukları"

Dizinin yönetmen koltuğunda "My Mister",  "Signal", "Misaeng", "Monstar"  ve "Sungkyunkwan Scandal" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Kim Won-Suk oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Six Flying Dragons", "Tree With Deep Roots" ve "The Great Queen Seondeok" (TRT1 ekranlarında yayımlanan "Muhteşem Kraliçe") dizilerini beraber kaleme alan Kim Young-Hyun ve Park Sang-Yeon yapmaktadır. Ayrıca Kim Young-Hyun popüler "A Jewel in the Palace" (TRT1 ekranlarında yayımlanan "Saraydaki Mücevher") dizisinin de senaristidir.

Dizinin ilk bölümünün 1 Haziran'da yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…