Ju Ji-Hoon ve Song Hye-Kyo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     30-05-2019, 14:16

Ju Ji-Hoon ve Song Hye-Kyo, KBS2’nun "Hyena" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

30 Mayıs’ta, hem Ju Ji-Hoon’un ajansı hem de Song Hye-Kyo’nun ajansı, oyuncularının söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı.

Dizi, Güney Kore’deki %1’lik üst sınıf için çalışan bir grup avukatın etrafında dönmektedir.

Ju Ji-Hoon eğer teklifi kabul ederse dizide elit bir avukat olan Yoon Hee-Jae karakterini canlandıracak. Yeteneklerine oldukça güvenen, egoist ve parlak zekâlı birisidir. Yasaları istediği gibi yönetmekte uzmandır. Ülkedeki en varlıklı ve en güçlü insanları destekleyebilmek için yeteneklerini kullanır.

Song Hye-Kyo eğer teklifi kabul ederse dizide bir avukat olan Jung Geum-Ja karakterini canlandıracak. Ne pahasına olursa olsun başarı ve para için kanun ve kanunsuzluk, adalet ve adaletsizlik, etik ve yolsuzluk sınırlarını aşan gerçek bir sırtlandır. En güçlü hayatta kalma içgüdüsüne sahiptir ve bu yüzden her şeye katlanabilecek bir güce sahiptir.

Dizinin ilk bölümünün bu yılın ikinci yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…