"Partners for Justice 2" Dizisinin Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     3-06-2019, 13:40

Ana kadrosunda Jung Jae-Young, Jung Yoo-Mi, Oh Man-Seok ve No Min-Woo’nun yer aldığı "Partners for Justice 2" dizisinin beşinci fragmanı yayımlandı.

"Partners for Justice 2" ilk sezonunun devamı niteliğindedir. Dizi, kadın bir savcı (Jung Yoo-Mi) ile tuhaf ama bir o kadar başarılı yöntemler kullanan bir adli tıp doktorunun (Jung Jae-Young) etrafında dönmektedir ve ikili cinayet davalarını çözmek için birlikte çalışamaya devam etmektedir. Baek-Beom’un, Oh Man-Sang'ın (Kim Do-Hyun) ölümü konusunda bazı şüpheleri vardır. Bu yüzden gerçekten ölüp ölmediğini ortaya çıkarmaya çalışır.

Dizinin ilk sezonunda birlikte çalışan Yönetmen No Do-Cheol ve Senarist Min Ji-Eun dizinin ikinci sezonunda da birlikte çalışmaya devam etmektedir. Ayrıca Yönetmen No Do-Cheol "Ruler: Master of the Mask" dizisinin de yönetmenliğini yapmıştır.

Dizinin ilk bölümü bugün yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…