"The Divine Fury" Filminin Yeni Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     26-06-2019, 13:56

Ana kadrosunda Park Seo-Joon, Ahn Sung-Ki, Woo Do-Hwan ve Choi Woo-Sik’in yer aldığı "The Divine Fury" filminin iki yeni afişi ve üçüncü fragmanı yayımlandı.

Film, çocuk yaşta babasını kaybettikten sonra ruhsal bir çöküntü yaşayan genç bir adamın (Park Seo-Joon) etrafında dönmektedir. Bir gün, insanları ele geçiren şeytani ruhları kovan bir rahip (Ahn Sung-Ki) ile tanışır. Kendisini şeytani güçlere karşı savaşırken bulur.

Yayımlanan her iki afişin sloganı olarak şunlar yazmaktadır: "Onlar kötülüğün yanında mı duracak yoksa kötülükle mi savaşacak?"

Park Seo-Joon filmde dövüş sanatları alanında bir şampiyon olan Yong-Hoo karakterini canlandırmaktadır. Ahn Sung-Ki filmde şeytan çıkarma ilmine sahip olan Rahip An karakterini canlandırmaktadır. Woo Do-Hwan filmde gizemli biri olan Ji-Shin karakterini canlandırmaktadır. Diğerlerin zayıflıklarını görebilme ve onları kendi lehine kullanabilme yeteneğine sahiptir. Choi Woo-Sik filmde Rahip An’ın (Ahn Sung-Ki) yardımcısı olan Rahip Choi karakterini canlandırmaktadır.

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini geçtiğimiz yıl gösterime giren "Midnight Runners" filminin yönetmenliğini ve senaristliğini yapan Kim Joo-Hwan yapmaktadır. Park Seo-Joon ve Yönetmen-Senarist Kim Joo-Hwan "Midnight Runners" filminde beraber çalışmıştı.

Film 31 Temmuz'da, Güney Kore’de gösterime girecek.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-fantastik türündeki "Let's Fight Ghost". Dizide bir hayalet ve hayaletleri görebilen bir insan arasındaki ilişkiyi ve aşkı anlatmaktadır. Ama sonra işler değişir ve herşey tepetaklak olur. Bakalım ne olacak hep beraber izleyip görelim. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…