Nara ve Park Seo-Joon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     26-06-2019, 15:24

Nara, JTBC’nin "Itaewon Class" adlı yeni dizisinin ana kadrosunda yer alabilir.

Nara’nın ajansı, A-MAN Project, oyuncunun söz konusu diziden teklif aldığını doğruladı.

Bir webtoondan uyarlama olan dizi, gıda endüstrisinde büyük bir şirketin başı olan babasının ölümünden sonra çeşitli sıkıntılar yaşayan ve ardından Itaewon'da bir gıda işletmesi açan bir adamın etrafında dönmektedir.

Geçtiğimiz günlerde Park Seo-Joon ve Kim Da-Mi’ne başrolü paylaşması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı.

İligili Haber: Park Seo-Joon Yeni Bir Dizide Rol Alabilir

Nara eğer teklifi kabul ederse dizide Park Sae Ro Yi’nin (Park Seo-Joon) ilk aşkı olan Oh Soo-Ah karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Love in the Moonlight", "Discovery of Romance" ve "Big" dizilerinin yönetmeni Kim Sung-Yoon oturmaktadır.

Dizinin olası yayın tarihi hakkında hiçbir açıklama yapılmamıştır.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…