Kang Ji-Hwan "Joseon Survival" Dizisinin Kadrosundan Çıkartıldı

  Maysa   |     11-07-2019, 13:18

Kang Ji-Hwan, TV Chosun ekranlarında yayımlanmakta olan "Joseon Survival" dizisinin kadrosundan çıkartıldığı açıklandı.

11 Temmuz’da, dizinin yapım şirketi Huayi Brothers, Kang Ji-Hwan’ın dizinin kadrosundan çıkartıldığını açıkladı. Şuanda, Kang Ji-Hwan’ın canlandırdığı Han Jung-Rok karakteri için yeni bir oyuncu arandığı bildirildi.

Çeşitli Kore basınının 10 Temmuz’da yaptığı haberlere göre, 9 Temmuz’da, Gwangju'daki evinde, Kang Ji-Hwan’ın 2 kadına cinsel tacizde bulunduğu ve bu yüzden tutuklandığı açıklanmıştı. Kang Ji-Hwan’ın verdiği ifadede, evinde tanıdığı iki bayanla alkol aldığını, ancak sonrasında ne olduğunu hatırlamadığını söyledi. Uyandığında kendisini uyuyan iki kadınla aynı odada bulduğunu belirtti.

Kang Ji-Hwan’ın diziden ayrılması nedeniyle dizinin 13 Temmuz Cumartesi ve 14 Temmuz Pazar günü yayımlanması gereken iki bölümü ertelendi.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…