Nam Joo-Hyuk "It's Okay, That's Love" Senaristinin Yeni Dizisinde Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     29-07-2019, 16:04

Nam Joo-Hyuk, yeni bir dizide Jo In-Sung ve Bae Sung-Woo ile birlikte rol alabilir.

29 Temmuz’da, dizinin yapım şirketi, Nam Joo-Hyuk’a teklif götürdüklerini doğruladı. Ayrıca, yapım şirketi, dizinin senaryosu ve özetinin henüz tamamlanmadığı için hiçbir şeyin kesin olmadığını belirtti. Buna karşın oyuncunun teklifi olumlu bir şekilde karşıladığını bildirdi.

Geçtiğimiz günlerde, Jo In-Sung ve Bae Sung-Woo’ya "It's Okay, That's Love" senaristi No Hee-Kyung’un yeni dizisinde rol alması için teklif götürüldüğü doğrulanmıştı. Her iki oyuncunun dizinin özeti tamamlandığında, özeti incelemek için istekli olduğu bilinmektedir.

Dizi, uluslararası bir toplum kuruluşu olan NGO’da gönüllü çalışan bir grup insanın etrafında dönecek.

Senarist No Hee-Kyung, "It's Okay, That's Love"un yanı sıra "Live", "Dear My Friends", "That Winter, The Wind Blows" ve "Worlds Within......" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin ilk bölümünün önümüzdeki yıl, tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…