Uhm Ji-Won, Sung Dong-Il ve Jo Min-Soo Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     6-08-2019, 16:48

Uhm Ji-Won, Sung Dong-Il ve Jo Min-Soo, "Train To Busan" filminin yönetmeni ile "Method" adlı yeni bir dizide birlikte çalışacak.

Gizem-gerilim-fantastik türündeki dizi, bir muhabirin ülkenin en büyük bilişim şirketi olan 'Forest'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışmasını konu almaktadır. Bir gün, insanüstü yeteneklere sahip olan bir kız ile tanışır ve birlikte haksızlığa karşı mücadele eder.

Uhm Ji-Won dizide bir muhabir olan Lim Jin-Hee karakterini canlandıracak. Adalet için savaşan birisdir. Bir gün, 'Forest' şirketini içeren bir davanın peşine düşer ve bir ruh tarafından ele geçirilmiş ve özel bir yeteneğe sahip So-Jin adında bir kız ile tanışır.

Sung Dong-Il dizide 'Forest' şirketinin başkanı olan Jin Jong-Hyun karakterini canlandıracak. Bir şeytan çıkarma ayininden sonra şirketi başarılı bir hale gelir ve Şamanizm’e inanmaya başlar.

Jo Min-Soo 'Forest' şirketinin bağlı manevi bir danışmanlık şirketinin başkanı olan Jin Kyung karakterini canlandıracak.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Champion" filminin hem senaristti hem yönetmeni olan Kim Yong-Wan oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Train To Busan" filminin yönetmenliğini ve "Psychokinesis" filminin hem senaristliğini hem yönetmenliğini yapan Yeon Sang-Ho yapmaktadır.

Dizinin 2020 yılının başlarında, tvN ekranlarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…