Park Min-Young ve Seo Kang-Joon Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     6-08-2019, 17:00

Park Min-Young ve Seo Kang-Joon, JTBC’nin "I’ll Go to You When the Weather Is Nice" adlı yeni dizisinin başrolünü paylaşabilir.

6 Ağustos’ta, JTBC’den bir kaynak, her iki oyuncuya da söz konusu diziden teklif götürdüklerini doğruladı.

Bir romandan uyarlama olan dizi, kırsal kesimde geçen içleri ısıtan bir romantik hikâyeyi konu alacak.

Seo Kang-Joon eğer teklifi kabul ederse dizide küçük bir kitapçı işleten Eun-Seob karakterini canlandıracak. Duyguları konusunda dürüst birisidir.

Park Min-Young eğer teklifi kabul ederse dizide bir sanat öğretmeni olan Hae-Won karakterini canlandıracak. Acı dolu bir geçmişe sahiptir.

Seo Kang-Joon, şuan, OCN’in Cumartesi & Pazar günleri yayımlanan "Watcher" dizisinde rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılının ilk aylarında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…