"The Great Show" Dizisinin İlk Afişleri ve Yeni Bir Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     16-08-2019, 12:43

tvN’in "The Great Show" adlı yeni dizisinin ilk afişleri ve ikinci fragmanı yayımlandı.

Dizi, Wie Dae-Han (Song Seung-Heon) adlı bir siyasetçinin etrafında dönmektedir. Bir gün, Wie Dae-Han’ın karşısına onun kızı olduğunu iddia eden 18 yaşındaki genç bir kız çıkar. Dahası genç kız ve genç kızın sorunlu üç kardeşi onun evine yerleşir.

Song Seung-Heon dizide eski bir milletvekili olan Wie Dae-Han karakterini canlandırmaktadır. Tekrar bir milletvekili olmaya çalışmaktadır. Lee Sun-Bin dizide bir TV programı yazarı olan Jung Soo-Hyun karakterini canlandırmaktadır.

Yayımlanan fragmanda, Song Seung-Heon şunları söylemektedir: "Farklılaştırılmış seçim stratejim. Bu çocuklar, beni tekrar milletvekili yapabilecek tek kart. Halk için aile kostümü ile oynan bir oyun. The Great Show ("Büyük Show")."

Dizinin yönetmen koltuğunda "Hide and Seek", "Cross" ve "Tunnel" dizilerinin yönetmeni Shin Yong-Hwi oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 26 Ağustos’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…