"Flower Crew: Joseon Marriage Agency" Dizisinin Karakter Afişleri Yayımlandı

  Maysa   |     22-08-2019, 15:09

Ana kadrosunda, Kim Min-Jae, Kong Seung-Yeon, Seo Ji-Hoon, Park Ji-Hoon, Byeon Woo-Seok ve Go Won-Hee’nin yer aldığı, JTBC’nin "Flower Crew: Joseon Marriage Agency" adlı yeni dizisinin 6 karakter afişi yayımlandı.

Joseon Hanedanlığı döneminde geçmektedir. Kral (Seo Ji-Hoon), ilk aşkını koruyabilmek için ülkenin en iyi çöpçatan ajansı, 'Çiçek Ekibi'nden bir istekte bulunur. Kralın isteği üzerine ajanstaki çöpçatanlar, önemsiz bir kadın olan Gae Ddong’u (Kong Seung-Yeon) en soylu kadına dönüştürmek için hayatlarını tehlikeye atarlar.

Kim Min-Jae dizide 'Çiçek Ekibi'nin lideri olan Ma Hoon karakterini canlandırmaktadır. Joseon’un en iyi çöpçatanı ve en çekici erkeğidir. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "'Çiçek Ekibi' olarak size en uygun insanı buluruz. Aşkı değil."

Kong Seung-Yeon dizide Kral Lee Soo’nun (Seo Ji-Hoon) ilk aşkı olan Gae Ddong karakterini canlandırmaktadır. Oldukça dik başlı ve sert bir kızdır. Geçimini sağlayabilmek için etek yerine pantolonu seçmiştir. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Kirli ve zor şeyleri gerçekten seviyorum, anlaşıldı mı? Yüksek risk, yüksek ödeme demektir. Bu harika."

Seo Ji-Hoon dizide Joseon Hanedanlığı’nın Kralı olan Lee Soo karakterini canlandırmaktadır. Bir kral olmadan önce kırsal kesimde sıradan bir demirciydi ve Gae Ddong (Kong Seung-Yeon) adında genç bir kadına âşıktı. Ancak 23 yaşında hayatı tamamen değişir ve bir kral olur. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Ben zaten bu konu hakkında konuştum. İlkelerimi ve bütünlüğü devam ettireceğim."

Park Ji-Hoon dizide 'Çiçek Ekibi'ndeki çöpçatanlardan biri olan Ko Young-Soo karakterini canlandırmaktadır. Joseon’un en iyi giyinen ve en havalı adamıdır. Güzellik ve moda konusundaki yeteneği sayesinde eline attığı herkesi güzel ve çekici biri haline getirebilmektedir. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Ben, Ko Young-Soo’yum. Yüzüme bakarak söyleyemez misin? Bu görünüşü saklayamamak konusunda ne yapacağımı bilmiyorum."

Byeon Woo-Seok dizide 'Çiçek Ekibi'ndeki çöpçatanlardan biri olan Do Joon karakterini canlandırmaktadır. 'Çiçek Ekibi'nin muhbiri görevini üstlenmektedir. Soylu ve varlıklı bir aileden gelmektedir. Ancak bir gün, ailesi dibe vurur ve Do Joon amaçsız bir hayat yaşamaya başlar. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Ne kadar çalıştığım önemli değil, nasıl olsa hayatım hep aynı yerde kalacak. Zaten her şey başkasının malı değil mi?"

Go Won-Hee dizide soylu bir ailenin kızı olan Kang Ji-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir. Onun hedefi, Joseon'un en üst düzeydeki kadını olmaktır. Onun karakter afişinde şunlar yazmaktadır: "Joseon'da en yüksek dereceli kadın olacağım."

Bu arada dizi, Kim Yi-Rang tarafından kaleme alınan bir roman serisinden uyarlamadır. Kim Yi-Rang kaleme aldığı bu romanını kendisi diziye uyarlayacaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Devilish Joy" ve "The Vampire Detective" dizilerinin yönetmeni Kim Ga-Ram oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 16 Eylül’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…