Choi Jin-Hyuk ve Park Sung-Woong Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     27-08-2019, 14:37

Choi Jin-Hyuk ve Park Sung-Woong, OCN’in "Rugal" adlı yeni dizisinde birlikte başrolü paylaşabilir.

26 Ağustos’ta, OCN’den bir kaynak, her iki oyuncuya söz konusu diziden teklif götürdüklerini doğruladı.

Aynı adı taşıyan bir webtoondan uyarlama olan dizi, ulusal çapta bir suç örgütü çökertmeye çalışan bir polis memurunun etrafında dönecek. Suç örgütünün peşinden giderken hem sevgili eşini hem gözlerini kaybeder. Bir katil olmaya zorlanır. Özel bir organizasyon olan 'Rugal' tarafından üretilmiş, benzersiz yeteneklere sahip yapay gözlere sahip olduktan sonra hayatını mahveden suç örgütünün peşine düşer.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "So I Married an Anti-Fan", "My Secret Romance", "Something About 1%" ve "Cheo Yong 2" dizilerinin yönetmeni Kang Cheol-Woo oturmaktadır.

Şuan, Choi Jin-Hyuk, KBS2 ekranlarında yayımlanmakta olan "Justice" dizisinde, Park Sung-Woong OCN ekranlarında yayımlanmakta olan "When the Devil Calls Your Name" dizisinde rol almaktadır.

Dizinin ilk bölümünün 2020 yılın ilk yarısında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…