Lee Byung-Hun, Han Ji-Min, Nam Joo-Hyuk ve Shin Min-Ah Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     8-10-2019, 12:56

"It's Okay, That's Love" senaristinin yeni dizisinin ana kadrosu kesinleşti.

8 Ekim’de, Lee Byung-Hun, Han Ji-Min, Shin Min-Ah, Nam Joo-Hyuk ve Bae Sung-Woo’nun, Senarist No Hee-Kyung’un "Here" adlı yeni dizisinde rol alacakları doğrulandı.

Dizi, uluslararası bir sivil toplum kuruluşunda gönüllü çalışan bir grup insanın etrafında dönecek.

Daha önce, Jo In-Sung’a dizide erkek başrol karakterlerden birisini canlandırması için teklif götürüldüğü açıklanmıştı. Ancak, oyuncu bu teklifi yoğun programı nedeni ile geri çevirdiği bildirildi.

Dizideki ana karakterler hakkında bir açıklama yapılmadı. Ayrıca, dizinin hangi yayın kanalı aracılığıyla izleyicisi ile buluşacağı henüz kesinleşmedi.

Senarist No Hee-Kyung, "It's Okay, That's Love"un yanı sıra "Live", "Dear My Friends", "That Winter, The Wind Blows" ve "Worlds Within......" dizilerini kaleme almıştır.

Dizinin çekimlerine 2020 yılında başlanacak.

Kaynak: (1), (2), (3)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…