Jin Se-Yun, Kim Min-Kyu ve Daha Fazlası Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     21-10-2019, 16:55

Jin Se-Yun, Kim Min-Kyu, Lee Si-Eon, Do Sang-Woo ve Lee Yeol-Eum, TV Chosun’un "Selection – Girls’ War" ("Gantaek: The War Between Women") adlı yeni dizisinde yer alacak.

Dizi, kraliçe olmak isteyen kadınların arasında bir mücadeleyi konu almaktadır.

Jin Se-Yun dizide kraliçe olmak isteyen Kang Eun-Bo karakterini canlandıracak. Bir gün, İkiz kız kardeşi öldürülür ve kardeşinin ölümünün arkasında kimin olduğunu bulmak için kraliçe olmaya karar verir. Zayıf biri gibi görünmesine karşın amacına ulaşmak için her türlü zorluğu üstlenmeye kararlıdır.

Kim Min-Kyu dizide yakışıklı ve zeki bir kral olan Lee Kyung karakterini canlandıracak. Onun hayali gerçek aşkı bulmaktır. Bir gün, beklenmedik bir olayla karşı karşıya kalır.

Lee Si-Eon dizide Wal karakterini canlandıracak. Kaba ve ağzı bozuk birisidir.

Do Sang-Woo dizide sokaklarda yaşayan Lee Jae-Hwa karakterini canlandıracak. Bir gün, kendisini tahta doğru ilerleyen tehlikeli bir yolda bulur.

Lee Yeol-Eum dizide soylu bir ailenin kızı olan Jo Young-Ji karakterini canlandıracak. Parlak ve duygusal birisidir. Becerisizlikleri yüzünden kendisini sık sık belanın içinde bulur. Hayattaki tek amacı, Lee Kyung’un (Kim Min-Kyu) kalbini kazanmaktır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "Grand Prince", "Sweet Stranger and Me", "Gunman in Joseon" ve "The Princess' Man" dizilerinin yönetmenliğini yapmış olan Kim Jung-Min oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 15 Aralık’ta yayımlanacak.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…