Ji Soo Yeni Bir Dizide Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     31-10-2019, 13:36

Ji Soo, bir webtoondan uyarlama olan "Amanza" adlı yeni bir dizide erkek başrol karakteri canlandıracak.

31 Ekim’de, Ji Soo’nun ajansı,  Prain TPC, oyuncunun söz konusu dizide rol alacağını doğruladı ve dizinin çekimlerinin henüz başlamadığını bildirdi.

Dizi, 26 yaşındaki, ileri evredeki bir kanser hastasının hikâyesini anlatmaktadır.

Bu dizi, Kakao M tarafından yürütülen ilk dijital kısa-form projesi olacak. Ayrıca, Kakao M "Amanza" dizisinden sonra daha fazla dizinin yapımcılığını üstlenmeyi planlıyor.

Dizinin yayın tarihi veya dizinin hangi yayıncı aracılığı ile izleyicisiyle buluşacağı henüz kesinleşmemiştir.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…