Eric ve Go Won-Hee Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     5-11-2019, 12:49

Eric ve Go Won-Hee, "Yoobyeolna! Chef Moon" ("Vacation in My Own Way") adlı yeni bir dizide başrolü paylaşacak.

Romantik-komedi türündeki dizi, dünyaca ünlü bir moda tasarımcısı ile ünlü bir mutfak şefinin arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Bir moda tasarımcısı olan Yoo Yoo-Jin, geçirdiği bir trafik kazası sonrasında kendisini, 'Seoha' adlı bir köyde hafızasını kaybetmiş şekilde bulur. Burada, ailesinin beklenmedik ölümünden sonra 'Seoha Köyü'ne yerleşen ünlü bir şef ile karşılaşır ve onun tam anlamıyla başına bela olur.

Eric dizide Kore mutfağının ünlü şeflerinden biri olan Moon Seung-Mo karakterini canlandıracak. Annesinş ve babasını çıkan bir yangında kaybettikten sonra 'Seoha Köyü'ne taşınır. Burada, sessiz ve huzurlu bir yaşam hayal ederken hayatına aniden giren Yoo Yoo-Jin ile hayatı hiç beklediği gibi olmaz.

Go Won-Hee dizide Yoo Bella adı ile tanınan ve dünyaca ünlü bir moda tasarımcısı olan Yoo Yoo-Jin karakterini canlandıracak. Geçirdiği bir trafik kazası sonrasında hafızasını tamamen kaybeder ve tuhaf hareketlerde bulunmaya başlar. Bu yüzden ona, 'yoobyeolna' ('eksantrik') adını takarlar.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "Possessed" dizisinin yönetmeni Choi Do-Hoon oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümünün Channel A kanalında, Mart 2020’de, yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1), (2)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…