Cha Tae-Hyun ve Lee Sun-Bin Yeni Bir Dizide Birlikte Rol Alacak

  Rüzgar Esintisi   |     12-11-2019, 13:47

Cha Tae-Hyun ve Lee Sun-Bin, OCN’in "Further Investigation" adlı yeni dizinde birlikte başrolü paylaşacak.

Dizi, suçluları yakalamak konusunda oldukça hırslı bir dedektif ile polisin yakalayamadığı suçluları yakalamaya çalışan bir TV programının PD’sinin, suçluları yakalamak için birlikte çalışmasını konu almaktadır.

Cha Tae-Hyun dizide bir dedektif olan Jin Kang-Ho karakterini canlandıracak. Suçluları yakalamak için her türlü yolu kullanmaktadır. Ancak, diğer dedektiflerle arası hiç iyi değildir.

Lee Sun-Bin dizide bir TV programın PD’si olan Kang Moo-Young karakterini canlandıracak. Dürüst biri olmasına karşın gerçeği ortaya çıkarmak için risk almaktan çekinmez.

Dizinin yönetmen koltuğunda, "The Dude In Me" ve "Wonderful Nightmare" filmlerinin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini yapan Kang Hyo-Jin oturmaktadır. Dizinin senaristliğini, "Missing Noir M" dizisini kaleme alan Lee Yoo-Jin yapmaktadır.

Toplam 12 bölümden oluşacak dizinin ilk bölümünün, 2020 yılının ilk aylarında, yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…