Lee Yi-Kyung "Drama Stage" Serisinin Yeni Sezonunda Yer Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     13-11-2019, 15:54

Lee Yi-Kyung, tvN’in "Wife’s Bed" adlı yeni bir TV filminde erkek başrol karakteri canlandırabilir.

Endüstriden birçok kaynağına göre, Lee Yi-Kyung tvN’in "Wife’s Bed" adlı TV filminde rol alacak. "Wife’s Bed", toplam 10 TV filmi içinde barındıran, tvN’in "Drama Stage" serisinin bir parçası olacak.

"Wife’s Bed", sevdiklerini kaybettikten sonra üzüntülerini kendi yöntemleriyle aşmaya çalışan bir  grup insanın hikayesini konu alan kara-mizah türünde olacak.

Eğer kaynakların verdiği haber doğruysa, Lee Yi-Kyung, düğün gününde eşini bir trafik kazasında kaybeden Shim Jung-Woo karakterini canlandıracak. Karısının ölümünü takip eden 1 yıl boyunca amaçsız bir hayat yaşar ve en sonunda karısının ailesinin evine taşınmaya karar verir.

"Drama Stage" serisi bu sene 3. sezonu ile geri dönecek ve "Wife’s Bed"in önümüzdeki Aralık ayında yayımlanması planlanılıyor.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, aksiyon-gizem-fantastik/bilimkurgu türündeki "Memorist". Dizide insanların zihnini okuyabilen bir dedektif ve yetenekli bir suç profilcisinin katil yakalarken yaşadıkları olayları anlatıyor. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…