"Love with Flaws" Dizisinin Uzun Fragmanı Yayımlandı

  Maysa   |     25-11-2019, 14:29

Başrolünü Oh Yeon-Seo ve Ahn Jae-Hyun’un paylaştığı, MBC’nin "Love with Flaws" dizisinin 5 dakika 34 saniyelik uzun fragmanı yayımlandı.

Dizi, yakışıklı erkeklerden nefret eden bir kadın (Oh Yeon-Seo) ile insanların görünümlerine takıntılı olan bir adamın (Ahn Jae-Hyun) etrafında dönmektedir. İkili, zamanla insanlara karşı olan ön yargılarının üstesinden gelmeyi öğrenir.

Ayrıca dizinin yardımcı oyuncu kadrosunda; Kim Seul-Gi, Gu Won, Heo Jeong-Min, Hwang Woo Seul Hye, Min Wook-Hyuk, Cha In-Ha, Shin Do-Hyun, Kim Jae-Yong ve Joo Hae-Eun yer almaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "My First First Love", "My Sassy Girl", "Yongpal" ve "Modern Farmer" dizilerinin yönetmeni Oh Jin-Suk oturmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 27 Kasım’da yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…