Jun Ji-Hyun "Kingdom 2" Dizisinde Görünecek + Dizinin 3. Sezonunda Yer Alabilir

  Rüzgar Esintisi   |     28-11-2019, 15:12

28 Kasım’da, Sports Chosun, Jun Ji-Hyun’un Netflix’in "Kingdom 2" adlı dizisinin finalinde görüneceğini açıkladı.

Dizinin ilk sezonun finali, geçtiğimiz Ocak ayının sonunda yayımlandı ve oldukça olumlu eleştiriler aldı. Ju Ji-Hoon, Ryoo Seung-Ryong ve Bae Doo-Na’nın, dizinin 2020 yılında yayımlanacak olan 2. sezonunda da yer almaya devam edecekleri doğrulandı.

Jun Ji-Hyun’un "Kingdom 2" dizisinde görüneceği ilk başlarda Netflix tarafından gizli tutuldu. Jun Ji-Hyun’un dizideki sahneleri, diğer oyuncuların sahnelerinin çekimleri bittikten sonra ayrı bir şekilde çekildi. Sports Chosun'a göre, Jun Ji-Hyun hem dizinin 2. sezon finalinde görünecek hem de dizinin 3. sezonunda kilit bir karakteri canlandıracak.

Jun Ji-Hyun’un ajansı, Culture Depot, oyuncunun "Kingdom 2" dizisinde görüneceğini doğruladı. Ancak dizide hangi karakteri canlandıracağı konusunda bir bilgi veremeyeceklerini bildirdi ve dizinin 3. sezonu hakkında şunları söyledi: "[3. sezonunun] üretimi henüz onaylanmadı, ancak onaylanırsa ve bize teklif getirilirse, olumlu olarak gözden geçiririz."

Netflix’ten bir kaynak ise 3. sezonun üretiminin henüz onaylanmadığını bildirdi.

"Kingdom 2", Jun Ji-Hyun’un 4 yıl içerisinde görüneceği ilk dizi ve aynı zamanda ilk sageuk dizisi olacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Kore Filmleri izle
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

VİDEOLAR

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…