Kim Dong-Wook’un "Memoir of the Man" Dizisinde Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     10-12-2019, 13:04

Kim Dong-Wook, MBC’in "Memoir of the Man" adlı yeni dizisinde erkek başrol karakteri canlandıracağı kesinleşti.

Dizi, Hipertimezi nedeni ile anormal bir şekilde yaşadığı her anı canlı bir şekilde hatırlayan bir adam (Kim Dong-Wook) ile oldukça kötü bir hafızaya sahip olan bir kadının (Mun Ka-Young) arasındaki aşk hikâyesini anlatmaktadır.

Kim Dong-Wook dizide bir haber spikeri olan Lee Jung-Hoon karakterini canlandıracak. Kore’nin 1 numaralı haber istasyonundaki 'News Live' adlı bir haber bültenin spikerliğini yapmaktadır.

Dizinin yönetmen koltuğunda "7th Grade Civil Servant", "A New Leaf", "Weightlifting Fairy Kim Bok-Joo" ve "Two Cops" dizilerinin yönetmeni Oh Hyun-Jong oturmaktadır. Dizinin senaristliğini "Queen In-Hyun's Man", "Nine: 9 Times Time Travel", "" ve "Duel" dizilerini kaleme alan Kim Yoon-Joo yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 18 Mart 2020’de yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör

GÜNÜN DİZİ ÖNERİSİ

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben maria. Bugün sizlere önerdiğim dizi, romantik-komedi-gençlik türündeki "Cheer Up!". Dizide okulun en iyi öğrencileri ile okulun en kötü öğrencilerin arasındaki aşk, dostluk, sahtekarlık, yalancılık gibi şeyleri anlatıyor. Diziyi izlerken çok eğlendim umarım sizde eğlenirsiniz. İyi seyirler...
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…