Bae Doo-Na’nın "Stranger" Dizisinin 2. Sezonunda Rol Alacağı Kesinleşti

  Rüzgar Esintisi   |     13-12-2019, 13:42

Bae Doo-Na, "Stranger" dizisinin 2. sezonunda da izleyicisinin karşısında olacak.

Geçtiğimiz günlerde, Cho Seung-Woo, Lee Joon-Hyuk ve Yoon Se-Ah’ın dizide rol alacakları doğrulanmıştı.

Bae Doo-Na dizide ilk sezonda olduğu gibi bir dedektif olan Han Yeo-Jin karakterini canlandıracak.

"Stranger 2" ilk sezonunda olduğu gibi, empati duyma yetisini kaybetmiş bir savcı (Cho Seung-Woo) ile bir dedektifin (Bae Doo-Na) etrafında dönmeye devam edecek. Savcı Hwang Shi-Mok’un görev yeri değiştirilerek ve Tongyeong'daki bölge savcılığı ofisine atanır.

Dizinin yönetmen koltuğunda ilk sezondan farklı bir isim oturmaktadır. Dizinin yönetmenliğini; "The Princess' Man", "Spy", "Uncontrollably Fond" ve "Just Dance" dizilerinin yönetmeni Park Hyun-Suk yapmaktadır. Dizinin senaristliğini, dizinin ilk sezonunu ve "Life" dizisini kaleme alan Lee Soo-Yeon yapmaktadır.

Dizinin ilk bölümü 2020 yılında yayımlanacak.

Kaynak: (1)

Yorumlar

"Herhangi bir küfür, hakaret, reklam, din-siyaset-ırk içerlikli tartışmalar, başka sitelerin adı ve (sitemizin linkleri hariç) link paylaşarak yorum yapmak yasaktır. Bu tür yorumlar silinecektir. Küfür içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin süresiz olarak yorum yapması engellenecektir. Hakaret içerikli yorum paylaşan ziyaretçinin ise 2 ay boyunca yorum yapması engellenecektir."
"Site ile ilgili şikâyetlerinizi, önerilerinizi, isteklerinizi ve düzeltmeleri yorum olarak değil, iletişim bölümünde belirtilen adresler üzerinden yapınız. Aksi halde bu tür yorumlar silinecektir."
"Yorum alanını özel sohbet alanına çevirmek yasaktır."
Lütfen spoiler içeren yorumlarınızda bu tagı kullanın:

SON HABERLER
tümünü gör
Yerli Dizi izle

TEST & ANKET

tümünü gör

GÜNEY KORE SİNEMASI

Güney Kore Sineması dünyası ile ilgili haberleri, oyuncular hakkında bilgileri, dizi ve film önerilerini - tanıtımlarını - müziklerini - fragmanlarını bulabilirsiniz. İsterseniz film ve dizilere yorum yaparak diğer ziyaretçilere düşüncelerinizi sunup önerilerde bulunabilirsiniz…